قالب جدید تم ورزشی مدرن و تعاملی اضافه شد! بررسی کنید بستن

رشد کسب و کار خود را با GrandNode شروع کنید

یکی از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین پلتفرم‌های تجارت الکترونیک که بر پایه آخرین نسخه .NET Core و پایگاه داده MongoDB ایجاد شده است و از بهترین کیفیت کد برخوردار است. در ایجاد این پلتفرم تجارت الکترونیک، از شیوه "توسعه بر اساس تست" با دقت بالا استفاده شده است. به منظور جلوگیری از وابستگی زیاد به افزونه‌های تولیدکنندگان دیگر (Third party plugins) در طراحی و توسعه این پلتفرم دقت زیادی به‌عمل‌آمده است تا مجموعه وسیعی از امکانات و ابزارها به صورت پیش‌فرض در اختیار صاحبان تجارت قرار داده شود و انواع نیازهای صاحبان تجارت برطرف شود.

فهرست محصولات

GrandNode با ارائه رنج وسیعی از انواع محصولات قابل تعریف، انعطاف‌پذیری بالایی را در اختیار صاحبان فروشگاه قرار خواهد داد. در اکثر پلتفرم‌های تجارت الکترونیک، صاحبان فروشگاه فقط قادر به تعریف محصولات ساده و محصولات گروهی هستند و برای تعریف انواع محصولات دیگر نیاز با افزونه‌های جداگانه خواهند داشت که هزینه بر خواهند بود. GrandNode بدون نیاز به هیچ گونه افزونه جداگانه‌ای، به صاحبان فروشگاه این امکان را می‌دهد که علاوه بر تعریف محصولات ساده و گروهی، سه نوع محصول دیگر را نیز در فروشگاه خود تعریف کنند. محصولات مزایده‌ای که به صاحبان فروشگاه این امکان را می‌دهد تا محصولاتی را با مدت زمان محدود به منظور قرار دادن قیمت پیشنهادی برای محصول توسط مشتریان، تعریف کنند. محصولات قابل رزرو که به صاحبان فروشگاه این امکان را می‌دهد تا محصولاتی مانند خودرو و آپارتمان را برای رزرو توسط مشتریان در فروشگاه خود تعریف کنند و در آخر محصولات باندلی (دسته‌ای) که به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا محصولات را به صورت باندل در فروشگاه خود به فروش برسانند.

مدیریت دسترسی‌ها

با استفاده از ابزار "مدیریت دسترسی‌ها"، شخصی سازی فروشگاه به امر بسیار آسان تبدیل شده است. صاحبان فروشگاه می‌توانند با استفاده از این قابلیت، مشتریان خود را به گروه‌های مختلف با عنوان
"نقش کاربری" تقسیم کنند. در GrandNode صاحبان فروشگاه امکان تعریف سطح‌های دسترسی گوناگونی را برای هر یک از این گروه‌ها دارند. همین امر این قابلیت را به ابزاری مناسب به منظور اعمال قوانینی مانند مخفی سازی برخی قیمت‌های خاص از مشتریان "مهمان" یا ارائه پیشنهاد‌های ویژه به گروه ویژه‌ای از مشتریان تبدیل می‌کند. ترکیب این قابلیت با قابلیت‌ها "بازاریابی خودکار" GrandNode، برد وسیعی از ابزارهای گوناگون را در اختیار صاحبان فروشگاه قرار خواهد داد.

امکانات مدیریت محتوا (CMS)

پلتفرم‌های به روز تجارت الکترونیک فقط یک فروشگاه آنلاین نیستند. امکانات تجارت الکترونیک پلتفرم GrandNode با استفاده از امکانات مدیریت محتوا یا CMS (Content Management System) بهبود یافته است. صاحبان فروشگاه می‌توانند با استفاده از امکاناتی مانند بخش سؤالات پرتکرار (FAQ)، واژه‌نامه (Glossary)، بلاگ (Blog) و اخبار (News) کاربرد فروشگاه خود را افزایش دهند. همچنین با استفاده از GrandNode صاحبان فروشگاه می‌توانند بدون نیاز به هیچ‌گونه افزونه خارجی، فروشگاه خود را به یک پلتفرم آموزشی با امکان ارائه محصولات به صورت دوره‌های آموزشی تبدیل کرده و دوره‌های آموزشی را به صورت محتوای قابل فروش عرضه کنند.

سیستم تخفیف

سیستم مدیریت پیشرفته تخفیف‌ها یک امر ضروری برای هر پلتفرم تجارت الکترونیک بزرگ است. GrandNode به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا انواع مختلف تخفیف را برای فروشگاه خود تعریف کنند. امکان نسبت دادن تخفیف‌ها به کل فروشگاه، محصولات خاص یا مجموعه سفارشات وجود دارد. هم‌چین امکان محاسبه یا محدودسازی تخفیف‌ها با استفاده از افزونه‌ها با شرایط از پیش تعریف شده نیز وجود دارد. هیچ مشکلی در ایجاد تخفیف‌های محدود شده یا تخفیف‌های یکبار مصرف وجود نخواهد داشت.

بازاریابی خودکار

امکان ایجاد پاپ‌آپ‌ها (Pop Up) و ایمیل‌های شخصی سازی شده به صورت مستقیم در پنل مدیریت. با استفاده از امکانات بازاریابی خودکار GrandNode، صاحبان فروشگاه نیازی به ابزارها و افزونه‌های خارجی به منظور مدیریت اعلان‌های سبدهای خرید رها شده و سفارشات پرداخت نشده نخواهند داشت. صاحبان فروشگاه می‌توانند مشتریان فروشگاه خود را به گروه‌های مشتری با نقش کاربری خاص بعد از انجام اعمال خاصی مانند خرید، ورود یا بررسی آدرس URL خاص، نسبت دهند.

ارسال پیام‌های دسته‌ای

صاحبان فروشگاه می‌توانند برای مشتریان خود به صورت گروهی پیام ارسال کنند و آن‌ها را از آخرین اخبار و پیشنهادهای ویژه با خبر سازند. صاحبان فروشگاه می‌توانند مشتریان دریافت کننده این پیام‌ها را با توجه به شرایط از پیش تعریف شده محدود سازند که همان قابلیت ارسال پیام‌های خاص به مشتریان با توجه به شرایط است که در پلتفرم‌های تجارت الکترونیک وجود دارد. همچنین امکان ایجاد قالب‌های خاص برای انواع ایمیل‌های فروشگاه توسط صاحب فروشگاه با استفاده از ابزار TinyMCE و DotLiquid وجود خواهد داشت. امکان ایجاد محتوای پیام‌ها با استفاده از دستورات شرطی IF و دستورات حلقه‌ای For Loops توسط صاحبان فروشگاه وجود خواهد داشت.

ادغام سازی پیشرفته

به منظور پاسخگویی سریع به انواع نیازمندی‌های مشتریان، فروشگاه (Marketplace) افزونه‌های GrandNode با انواع افزونه‌های کاربردی در اختیار مشتریان قرار دارد. صاحبان فروشگاه می‌توانند تنها با چند کلیک فروشگاه خود را با مواردی مانند Amazon یا eBay و دیگر موارد مشابه ادغام سازند و انواع روش‌های پرداخت مختلف را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. همچنین صاحبان فروشگاه می‌توانند با استفاده از قالب‌های (Theme) موجود در فروشگاه افزونه‌های GrandNode، ظاهر فروشگاه خود را به آسانی تغییر دهند.

سیستم اعلان (Push Notification)

GrandNode به صورت پیش‌فرض و بدون نیاز به هیچ‌گونه افزونه خارجی از سیستم اعلان Firebase پشتیبانی می‌کند. سیستم‌های اعلان به امر بازاریابی هر تجارت الکترونیکی کمک خواهد کرد. صاحبان فروشگاه تنها نیاز دارند تا در حساب Google Developer خود سیستم Firebase را فعال کرده، سپس اطلاعات لازم را در صفحه تنظیمات سیستم اعلان فروشگاه خود وارد کنند تا از مزایای آن در فروشگاه خود بهره‌مند شوند.

امکانات B2B

پلتفرم‌های B2B همیشه نیاز به شخصی‌سازی‌ها و تنظیمات اضافه دارند.پلتفرم GrandNode به صورت پیش‌فرض با امکاناتی ارائه می‌شود به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد که فروشگاه خود را به یک سیستم B2B کارآمد تبدیل کنند.سیستم اسناد به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا رسیدهای شخصی‌سازی شده، اسناد فروش یا سفارشات خرید را به صورت مستقیم به سفارشات، مشتریان، تولیدکنندگان یا محصولات اضافه کنند. هر یک از این اسناد این امکان را دارند که شامل مبلغ قابل توجهی به منظور پرداخت باشند تا امکان استفاده از آن‌ها برای بخش‌بندی‌های B2B وجود داشته باشد.

چند-فروشندگی (Multi-Vendor)

GrandNode به صورت پیش‌فرض از قابلیت چند-فروشندگی پشتیبانی می‌کند و به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا فروشگاه‌هایی مشابه Aliexpress و Wish marketplace را برای خود ایجاد کنند. صاحبان فروشگاه می‌توانند محصولاتی که در فروشگاه خود به فروش می‌رسانند را به صورت مستقیم از فروشنده در فروشگاه خود قرار دهند. مشتریان فروشگاه می‌توانند به منظور دریافت حساب فروشندگی، درخواست خود را در فروشگاه ثبت کنند. مشتریان می‌توانند هر فروشنده را به صورت جداگانه بررسی کرده و برای هر یک بازخورد قرار دهند که صاحبان فروشگاه می‌توانند این بازخوردها را بررسی کرده و درباره فروشندگان خود اطلاعات کسب کنند.

چند-مستاجری (Multi-Tenant)

هر یک از کارمندان فروشگاه نوعی از مدیر فروشگاه هستند. در GrandNode هر یک از فروشگاه‌ها می‌توانند به صورت جداگانه و مستقل از یک دیگر مدیریت شوند و حتی اگر فقط یک نسخه از GrandNode در سیستم عامل نصب شده باشد مدیریت فروشگاه‌ها بدون امکان دسترسی به فروشگاه‌های دیگر امکان پذیر باشد. این قابلیت‌ها با اضافه کردن افزونه چند-مستاجری پیشرفته به صاحبان فروشگاه این امکان را می‌دهد تا تجارت‌های چند-مستاجری خودکار با فرم درخواست حساب مدیریت فروشگاه راه اندازی کنند.

مدیریت مشتریان

مدیریت مشتریان یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش‌های هر فروشگاه است. GrandNode امکاناتی مانند انتصاب مشتریان به گروه‌های مختلف، شخصی‌سازی فیلد اطلاعات و آدرس برای مشتریان، امکان ثبت سفارش از برای مشتریان از طرف مدیریت با استفاده از قابلیت تقلید هویت و ارائه پیشنهادهای شخصی‌سازی شده با استفاده از قابلیت‌های محصولات شخصی‌سازی شده و قیمت محصولات شخصی را در اختیار صاحبان فروشگاه قرار می‌دهد.

OData REST API

Web API for GrandNode gives an access to business data stored in GrandNode database. It is REST API OData 4.0. Web API implementation in GrandNode gives you huge possibility to integrate with almost all available third party tools in the market. No more need to create bridges or additional connectors for your tools. Just code the integration with GrandNode Web API and gain much more from your businesses. For developers is the best and the easiest way to meet customers expectations in the case of business connections.

Simple Templating

Customizing store has never been so easy. With ready to use themes, eCommerce owners are able to brand GrandNode theme easily. Templating gives you freedom and huge customizing possibilities. Without many additional work, you can create a unique user experience for your clients. This, combined with GrandNode features, turn users into customers easily. With GrandNode API connect your store with cross-platform mobile app. GrandNode offers also possibility to run your own Progressive Web App.

Open Source

We make open source and we rely on open source. GrandNode uses only open source technologies and tools. As you can see on the next image, GrandNode trusts the biggest and we take only the best parts of following tools. Everyone knows giants like MongoDB, Bootstrap, Azure, Amazon S3 or .NET Core. This tools made from GrandNode much more than just an online store software.

High performance

High performance store was always our craziness. GrandNode achieves the highest ranks in all performance and speed tests available in the internet. High performance results in higher sales in your customers stores, so don’t be neutral and bet on tested solutions.

DotLiquid templating system

DotLiquid allows you to create advanced message templates with if conditions, for loops. Roslyn script implemeneted out of the box gives you possibility to create custom tokens to fulfill all your needs.

Modern Code Base

GrandNode uses the most modern technologies. Roslyn compliator gives you possibility to run C# code directly in the running store without source code modification. The whole application is based on Mediator. Fundamentals built on SOLID principles guarantee the highest quality code. Everything is strongly tested in real time.

Plugins Creation

GrandNode is flexible and extendable solution. Each store functionality can be extended or improved by external plugins. The usage of the plugins gives you possibility to improve store without modifing source code, what is strongly recommended by experienced developers.

CDN Integrations

Images have high impact on the store performance. Use the implemented and configurable Content Delivery Network - Amazon Web Services S3 and Azure CDN to store your pictures. You don't need external plugins anymore. Just configure them in appsettings.json file.

Cheap & Easy Host & Scale

Host your e-commerce store on DigitalOcean cloud. Use our DigitalOcean 1Click app and install GrandNode just with one click. It's easy to configure environment with Load Balancer, MongoDB Atlas replicating and earn benefits from highly scalable and performance hosting. Get more details on GrandNode DigitalOcean profile.

Redis Caching

Performance is the key, the main features could not be enough for the biggest platforms. Configure Redis Cache which is available out of the box. Combining it with CDN, Load Balancers and MongoDB replication will give you the best performance to handle enourmous number of requests and concurrent users.

back to top
Filters