قالب جدید تم ورزشی مدرن و تعاملی اضافه شد! بررسی کنید بستن

اپلیکیشن iOS/Android فروشگاه ساز GrandNode

اپلیکیشن گوشی همراه GrandNode، یک راه‌حل مناسب با قابلیت شخصی‌سازی برای فروشگاه‌های اینترنتی عمومی و نرم‌افزارهای تجارت الکترونیک است. اگر شما دارای یک فروشگاه اینترنتی با فروش بالا و سودآور هستید و قصد دارید تا تجارت خود را گسترش داده و میزان سود را افزایش دهید، ارائه یک اپلیکیشن گوشی همراه برای فروشگاه خود یک راه‌حل مناسب و قابل اعتماد است. تحقیقات نشان داده است که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند از اپلیکیشن‌های گوشی همراه برای جستجو محصولات مورد نظر خود استفاده کنند و زمان بیشتری را (تقریباً دو برابر) در اپلیکیشن‌های گوشی‌های همراه نسبت به وب گردی سپری خواهند کرد.

تمام اطلاعات محصولات، دسته‌بندی‌ها، تولیدکنندگان و مشتریان اپلیکیشن گوشی همراه با اطلاعات فروشگاه اینترنتی همگام‌سازی شده است. این امر به این معنی است که صاحبان فروشگاه نیاز به صفحات مدیریت جداگانه برای مدیریت اپلیکیشن و فروشگاه اینترنتی ندارند. صاحبان فروشگاه فقط کافی است تا فروشگاه اینترنتی GrandNode خود را مدیریت کنند.

مهم‌ترین نکته در رابطه با این اپلیکیشن، کارایی آن است. شما می‌توانید به سادگی این اپلیکیشن را از AppStore و Play Store دریافت کنید. با استفاده از این اپلیکیشن گوشی همراه صاحبان فروشگاه می‌توانند قابلیت در دسترس بودن فروشگاه خود را افزایش داده و برد جدید از مشتریان را به فروشگاه خود جلب کنند. در ادامه برخی از قابلیت‌ها و امکانات مهم این اپلیکیشن ذکر خواهد شد.

Get it on Google Play Get it on Google Play


مزایای اپلیکیشن گوشی همراه (native) GrandNode:
1. کارآمد و بهینه
2. سریع و پاسخگرا
3. افزایش آسان قابلیت‌ها و امکانات
4. دسترسی بهتر
5. تطابق رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX) با آخرین استانداردهای پلتفرم
6. امنیت بالا

  

  

لطفاً توجه داشته باشید که این اپلیکیشن به همراه کد منبع (source code)، ، قابلیت چند-دامنه‌ای (multi domain license) ارائه خواهد شد و تا 24 ساعت بعد از خرید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

There are no reviews yet

Price
3,500,000 تومان
back to top
Filters