قالب جدید تم ورزشی مدرن و تعاملی اضافه شد! بررسی کنید بستن

ارسال چند فروشندگی (حمل و نقل متفاوت)

این افزونه به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا برای هر یک از محصولاتی که از طرف فروشندگان مختلف ارائه می‌شود، یک روش ارسال مستقل انتخاب کنند. این افزونه برای فروشگاه‌های اینترنتی و مارکت پلیس‌هایی (Marketplace) که از قابلیت چند-فروشندگی (Multi-Vendor) استفاده می‌کنند بسیار مناسب است. صاحبان فروشگاه دیگر نیاز ندارند تا با مشکلات نرخ‌های ارسال گوناگون و روش‌های ارسال متفاوت برای هر یک از فروشندگان فروشگاه روبه‌رو شوند. صاحبان فروشگاه فقط نیاز دارند تا این افزونه را نصب کنند و موارد دیگر بر عهده فروشندگان خواهد بود.

چند فروشنده
ویژگی مارکت پلیس
نرخ حمل و نقل مستقل

تنظیمات این افزونه بسیار ساده است. بعد از نصب افزونه یک منو جدید برای هر یک از فروشندگان در بخش مدیریت اضافه خواهد شد. در صورتی که فروشنده به این منو جدید مراجعه کند، فهرستی مشاهده خواهد کرد که فروشنده در آن می‌تواند روش‌های ارسال و نرخ‌های ارسال را با توجه به نیاز‌های خود مشخص کند. بعد از مشخص کردن و ذخیره کردن نام و نرخ روش ارسال، فهرست یادشده به این صورت خواهد بود:

نتیجه نهایی که مشتریان شما مشاهده خواهند کرد به این صورت خواهد بود که در بخش روش ارسال، فهرستی از فروشندگان به همراه روش‌های ارسال و نرخ‌های ارسال مشخص شده از طرف آن‌ها به نمایش درخواهد آمد که مشتریان شما می‌توانند گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند. لطفاً توجه کنید که ظاهر این فهرست قابل تغییر و شخصی‌سازی است. این فهرست به صورت پیش فرض به این صورت خواهد بود:

البته قابل ذکر است که هر روش ارسال انتخاب شده در زمان تکمیل فرایند خرید، برای هر فروشنده به صورت مستقل بوده و هر فروشنده فقط اطلاعات مربوط به خود را مشاهده خواهد کرد.

There are no reviews yet

Price
1,250,000 تومان
نسخه قابل پشتیبانی: 4.60
back to top
Filters